Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | Unox |
|---|---|
| Depth | 25" to 35", 33-9/16" |
| Width | 25" to 36", 30-9/16" |
| Height | 60" to 69", 67-5/16" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | transport carts, trolley |
| Area | 30-9/16"W x 33-9/16"D x 67-5/16"H |
| Capacity | 102 trays |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Vendor Category | Trolley |
| Shipping Origin | 28037 |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.