Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | Winco |
|---|---|
| Power Type | gas, natural gas |
| Style | |
| Features | adjustable legs, CSA Listed, insulated, non-skid |
| BTU | 20,001 to 50,000 BTU, 35000 BTU, 50,001 to 100,000 BTU, 50000 - 99000 BTU, 70000 BTU |
| Material | cast iron, stainless steel |
| Product Type | charbroiler, charbroilers |
| Shape | star |
| Depth | 25" to 35", 34-7/16 |
| Width | 12" to 24", 24" |
| Design | countertop |
| Safety and Compliance | CSA, CSA Flame, CSA Star, CSA-Certification |
| Area | 24W x 34-7/16D |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | set |
| Uom | set |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169138695 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Charbroiler, Gas, Countertop |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.