Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | Globe |
|---|---|
| Width | 2.36", under 12" |
| Height | 1.73", under 12" |
| Product Type | labeling supplies, labels |
| Area | 2.36"W x 1.73"H, 60mm x 64mm |
| Size | label size |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | case |
| Uom | case |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 case |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 45439 |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Stickers (Labels) |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.