Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | Frymaster |
|---|---|
| Size | full size |
| Depth | 12" to 24", 16-3/4" |
| Width | 12" to 24", 17-1/2" |
| Height | 5-7/8", under 12" |
| Product Type | fry basket |
| Area | 17-1/2" W x 16-3/4" D x 5-7/8" H |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Fryer Basket |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.