  • Federal Industries, IMSS84SC-3, Display Case, Refrigerated, Self-Serve
    • Specialty Display Island Self-Serve Refrigerated Merchandiser
    • 84″W x 40″D x 60H
    • self contained refrigeration with condensate evaporator
    • adjustable temperature control LED top & undershelf lighting
    Add to Quote
    Additional information
    Vendor Name
    Usage deli
    Features UL, UL EPH Classified, with base
    Style curved, island, self-service
    Shelves
    Product Type merchandiser, refrigerated display case
    Design ,
    Color black, neutrals
    Depth 36" to 50", 40
    Width 73" to 84", 84"
    Height 60", 60" to 69"