Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Design | cabinet base |
|---|---|
| Door Type | glass doors |
| Material | stainless steel |
| Power Type | electric |
| Product Type | convection oven |
| Timer Included | timer |
| Vendor Name | Doyon |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 49858 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 32.5 cm |
| Item Height | 71 cm |
| Item Depth | 37 cm |
| Item Weight | 550 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Convection Oven, Electric |
| Specsheet | View Specsheet |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.