Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Control Type | digital control |
|---|---|
| Material | stainless steel |
| Power Type | electric |
| Product Type | oven |
| Safety and Compliance | cETLus, NSF |
| Vendor Name | Doyon |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 49858 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 55 cm |
| Item Height | 100.88 cm |
| Item Depth | 51 cm |
| Item Weight | 3900 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Oven, Electric, Roll-In |
| Specsheet | View Specsheet |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.