  • Beverage Air, DPD119HC-6, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
    • Pizza Top Refrigerated Counter
    • four-section
    • 119″W
    • 42.2 cu. ft.
    Add to Quote
    Additional information
    Vendor Name
    Width 109" to 120", 119"