Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | Winco |
|---|---|
| Color | metallics, red, reds |
| Width | 49" to 60", 6-5/8", 6-58, Jun-58, under 12" |
| Height | 12" to 19", 5-1/4, under 12" |
| Material | nickel-plated, plastic |
| Product Type | fry basket |
| Area | 12-78L x 6-58W x 5-14H |
| Length | 12-7/8", 12-78, Dec-78 |
| Shape | rectangular |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169133638 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Fryer Basket |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.