No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | TableCraft Products |
|---|---|
| Capacity | 1-3 gallons |
| Product Type | beverage dispenser, cake stand |
| Subcategory | hot beverage dispenser |
| Material | glass |
| Width | 8", under 12" |
| Length | 10", under 12" |
| Height | 12-3/4", 12" to 19" |
| Area | 10"L x 8"W x 12-3/4"H |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 60031 |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Beverage Dispenser, Non-Insulated |
| Upc Gtn | 727875253958 |









