Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | Lakeside Manufacturing |
|---|---|
| Width | 60" - 72" |
| Style | portable, swivel |
| Color | black, neutrals |
| Length | 60" to 69", 63-1/2" |
| Material | Laminate, stainless steel |
| Thickness | 1-1/4", under 1" |
| Features | includes drain, Made in USA, with drain |
| Capacity | 40 lb. capacity, under 100 lbs |
| Product Type | portable bar, portable bars |
| Durability and Resistance | waterproof |
| Design | Portable |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Portable Bar |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.