  • Continental Refrigerator, SW60N24M-FB, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
    • Mighty Top Sandwich Unit
    • Front Breather
    • 60″W
    • 17.0 cu ft capacity
    Add to Quote
    Additional information
    Vendor Name
    Width 49" to 60", 60"
    Features Made in USA
    Top Type
    Access Type doors
    Number of Doors 2 doors
    Subcategory
    Product Type prep tables, salad prep, sandwich prep, sandwich/salad prep table
    Depth 4", under 12"