  • Continental Refrigerator, D72N18M-D, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
    • Designer Line Mighty Top Sandwich Unit
    • 72″W
    • three-section
    • (18) 1/6 size x 4″ deep pans with 10″ cutting board
    Add to Quote
    Additional information
    Vendor Name
    Width 61" to 72", 72"
    Top Type
    Subcategory
    Access Type
    Number of Drawers 6 drawers
    Product Type prep tables, salad prep, sandwich prep, sandwich/salad prep table
    Legs
    Depth 4", under 12"