  • Continental Refrigerator, D60N24M-D, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
    • Designer Line Mighty Top Sandwich Unit
    • 60″W
    • two-section
    • (24) 1/6 size x 4″ deep pans with 10″ cutting board
    Add to Quote
    Additional information
    Vendor Name
    Width 49" to 60", 60"
    Top Type
    Subcategory
    Access Type
    Number of Drawers 4 drawers
    Product Type prep tables, salad prep, sandwich prep, sandwich/salad prep table
    Legs
    Depth 4", under 12"
    Capacity (1) 12 x 20 x 6 pan, 1 to 5 pans
    Horsepower 1/4 HP, under 1 HP
    Material stainless steel
    Compressor Style self contained
    Control Type electronic control, electronic controls
    Number of Sections ,
    Area 12" x 20" x 6"