  • Continental Refrigerator, D48N12M-FB-D, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
    • Designer Line Mighty Top Sandwich Unit
    • Front Breather
    • 48″W
    • two-section
    Add to Quote
    Additional information
    Vendor Name
    Width 37" to 48", 48"
    Top Type
    Subcategory
    Access Type
    Number of Drawers 4 drawers
    Product Type prep tables, salad prep, sandwich prep, sandwich/salad prep table
    Depth 4", under 12"