Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | Advance Tabco |
|---|---|
| Material | wood |
| Product Type | cutting board, cutting boards |
| Depth | 10", under 12" |
| Width | 85" to 96", 96" |
| Height | 1-1/2", adjustable height, under 12" |
| Area | 96" W x 10" D x 1-1/2" H |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 747545154859 |
| Shipping Origin | 751420000 |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Cutting Board, Equipment-Mounted |
| Specsheet | View Specsheet |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.