Join The List
Be the first to hear what’s happening at Zepole Supply Co.
Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.
No products in the Quote Basket.
| Vendor Name | ACP - Amana Commercial |
|---|---|
| Product Type | microwave oven accessories, pizza stone, pizza stones |
| Material | stone |
| Depth | 11", under 12" |
| Height | 5/8", under 12" |
| Width | 8-1/2", under 12" |
| Area | 8-1/2"W x 11"D x 5/8"H |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Pizza Stone |










Sign up for updates on our new Minnesota store, plus in-stock equipment, limited-time deals, and featured products from top manufacturers.